.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
در احکامی جداگانه از سوی سرپرست وزارت ورزش و جوانان
نایب رئیس، دبیر و عضو هیئت رئیسه سه فدراسیون ورزشی منصوب شدند

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید نصرالله سجادی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حکمی « علی اصغر هادی زاده» را به عنوان « نایب رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان » منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: با استعانت از خداوند متعال و به استناد ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری، به موجب این حکم به عنوان « نایب رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران » منصوب می شوید تا در چهارچوب مفاد اساسنامه مزبور، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید.
در حکم دیگری از سوی دکتر سجادی، « هاشم صیامی » به عنوان « دبیر فدراسیون دوومیدانی » منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: با استعانت از خداوند متعال و به استناد ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری، به موجب این حکم به عنوان « دبیر فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران » منصوب می شوید تا در چهارچوب مفاد اساسنامه مزبور، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید.
سرپرست وزارت ورزش و جوانان همچنین در حکمی دیگر « رسول محمد صادقی » را نیز به عنوان « عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی » منصوب کرد. در بخشی از این حکم نیز آمده است: با استعانت از خداوند متعال، بنا به پیشنهاد ریاست محترم فدراسیون قایقرانی و به استناد بند 6 ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی جمهوری اسلامی ایران، به موجب این حکم از تاریخ هشتم آبان ماه 95 به عنوان « عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی » منصوب می شوید.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 آبان 1395 - 07:49

کد:12896-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.