.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
پیشکسوت رسانه؛
عباس عبدالملکی دار فانی را وداع گفت

به گزارش باشگاه پیشکسوتان عباس عبدالملکی پیشکسوت رسانه، سردبیر سابق روزنامه های استقلال جوان، خبر ورزشی،البرز ورزشی و نود پس از تحمل بیماری و مشکلات ناشی از نارسایی کلیوی در سن 55 سالگی، دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع پیکر وی ساعت 10 صبح روز سه شنبه 15فروردین از مقابل درب منزل آن مرحوم واقع در خیابان هفده شهریور،خیابان شکوفه،روبروی پارک شکوفه پلاک 202 برگزار خواهد شد.
همچنین مراسم سومین روز درگذشت مرحوم عبدالملکی پنجشنبه 17 فروردین در مسجد خداداد واقع در خیابان هفده شهریور،عارف شمالی از ساعت 15 الی 16/30 برگزار خواهد شد.

کمیته رسانه های ورزشی باشگاه پیشکسوتان ورزش کشور این ضایعه بزرگ را به خانواده رسانه های ورزشی و بازماندگان زنده یاد عبدالملکی تسلیت می گوید و از درگاه ایزد منان برای خانواده ایشان شکیبایی و برای آن عزیز از دست رفته غفران و رحمت الهی خواستاریم.

دکتر عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و ریاست انجمن خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی در این باره پیام تسلیتی به شرح زیر ارسال کردند؛

انالله و انااليه راجعون
درگذشت دوست و همكار قديمي مان شادروان عباس عبدالملكي كه سالهاي متمادي در كسوت خبرنگاري و روزنامه نگاري ورزشي مشغول به خدمت بود در آغازين روزهاي بهار ٩٦ ضايعه اي شوك آور و دردناك بود.
باور اين خبر براي من كه ديروز بعدازظهر در بيمارستان شهيد مصطفي خميني به عيادتش رفتم تا جوياي سلامتي و وضعيت بيماري اش شوم و گفتگوي دوستانه و صميمانه اي كه با وي راجع به وضعيت كار و فعاليتش در روزنامه نود داشتيم بسيار سخت و مشكل است.
ضمن طلب مغفرت و آمرزش براي عباس عبدالملكي عزيز ، اين مصيبت را به خانواده و بازماندگان محترم، به ويژه همسر و دختر گرامي اش، و به همكاران عزيزي كه طي سال هاي اخير در رسانه هاي ورزشي با ايشان همراه و همكار بوده اند، و جامعه ورزش كشور تسليت مي گويم.
انشالله جامعه ورزش و همكاران ورزشي نويس با مشاركت و حضور فعال در مراسم تشييع و مجالس ختم، ياد اين عزيز را گرامي خواهند داشت.
روحش در جوار رحمت ألهي شاد باد.
سيدعبدالحميد احمدي
١٣٩٦/١/١٢


تاريخ  ارسال:سه شنبه 15 فروردين 1396 - 08:39

کد:24969-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.