.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
رویای المپیکی برادران عالیمان

نیما عالمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، به شرایط آمادگی خود برای حضور در رقابت‌های جهانی مالزی و انتخابی المپیک در هنگ‌کنگ اشاره کرد و گفت: تمرینات خوبی را همراه با نوشاد دنبال می‌کنم و البته در رقابت‌های لیگ نیز به سطح خوبی از آمادگی تا پیش از این رقابت‌ها دست پیدا خواهم کرد اما با این حال اگر در رقابت‌های بین‌المللی و اردوهای بلندمدت حضور پیدا نکنیم قطعا از شرایط ایده‌آل دور خواهیم بود.

او ادامه داد: برای آنکه بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم باید در کوران رقابت‌های مختلف قرار بگیریم و اردوهای طولانی مدتی را برگزار کنیم. البته رقابت‌های لیگ کمک خوبی به ملی‌پوشان می‌کند. با این حال سطح بازی کردن در لیگ ایران شاید چندان قابل مقایسه با تورنمنت‌های بین‌المللی نباشد.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به اینکه امیدوار است هر چه زودتر حکم ریاست جدید فدراسیون ابلاغ شود، گفت: امیدوارم با حضور ریاست آینده فدراسیون امور به خوبی پیش برود و بتوانیم هر چه بیشتر خود را برای رسیدن به این دو رویداد مهم آماده کنیم.

عالمیان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال 2015 شرایط خوبی را داشتم و در نهایت نیز در آخرین رنکینگ امسال عنوان برترین بازیکن ایران را کسب کردم. البته هنوز می‌خواهم تلاش کنم تا جایگاه بالاتری را به دست بیاورم و به هیچ عنوان به جایگاه کنونی‌ام راضی نیستم.

او با بیان اینکه تلاش بسیاری برای کسب سهمیه المپیک خواهد کرد، گفت: بسیار امیدوارم که بتوانم سهمیه المپیک 2016 را به دست بیاورم. شانس اصلی ایران برای رسیدن به المپیک، موفقیت در رقابت‌های آسیای میانه در کشور هنگ‌کنگ است.

عالمیان افزود: اگر بتوانم همراه با نوشاد در المپیک 2016 حضور پیدا کنم شرایط بسیار ایده‌آلی برایم رقم خورده است. برادرم این روزها شرایط خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم با یکدیگر در المپیک حضور پیدا کنیم. البته افشین نوروزی نیز شرایط بسیار خوبی از نظر آمادگی دارد و او هم لیاقت حضور در المپیک را دارد.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران خاطرنشان کرد: البته کسب سهمیه در رقابت‌های آسیای میانه به سادگی نخواهد بود. حضور یک بازیکن بسیار جوان از قزاقستان که تمرینات خود را به صورت مداوم در اروپا دنبال می‌کند کار را برای ما دشوار خواهد کرد. با این حال تمام تلاش خودم را به کار می‌گیرم تا بتوانم در المپیک 2016 حضور پیدا کنم.

او به شرایط نوشاد عالمیان نیز اشاره کرد و گفت: نوشاد همواره ثابت کرده که ستاره تنیس روی میز ایران است. تجربه بالای او در رقابت‌های بین‌المللی نقطه قوتی را برایش رقم زده که می‌تواند باز هم سهمیه المپیک را کسب کند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 16 آذر 1394 - 12:05

کد:342-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.