.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
ادامه درخشش خالدان در پیکارهای تنیس فیوچرز ترکیه

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقه ها که در آنتالیای ترکیه برگزار می شود، خالدان عصر دوشنبه با نتیجه دو بر یک و با امتیازات یک بر 6، 6 بر 3 و 6 بر 2 از سد کریستوف دانگ اتریشی گذشت و راهی جدول اصلی شد.
ملی پوش تنیس ایران هفته گذشته درجدول اصلی رقابت ها مقابل فیلیپ واگر از کرواسی و دیوید پیچلر از اتریش به پیروزی دست یافته بود و این هفته با غلبه بر تنیس بازانی از روسیه و اتریش، گام به جدول اصلی گذاشت.
خالدان امروز ( سه شنبه ) در دور نخست جدول اصلی به مصاف لندی هامپل از اتریش می رود و انوشا شاهقلی دیگر ملی پوش ایران مقابل رافپودیچ از کرواسی قرار می گیرد.
سرمربی تیم ملی تنیس ایران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان تنیس در رقابت های فیوچرز ترکیه گفت : با توجه به اینکه ملی پوشان به تازگی اردوهای آمادگی خود را آغاز کرده ، عملکرد مطلوبی در این پیکارها داشته اند.
سعید احمدوند اظهار داشت : نقاط ضعف ملی پوشان تنیس ایران را در مسابقه های ترکیه شناسایی خواهیم کرد تا بتوانیم در اردوهای آینده، آنها را برطرف کنیم.
تیم ملی تنیس ایران خود را برای حضور در رقابت های گروه سوم منطقه آسیا و اقیانوسیه که اواخر تیر ماه سال آینده با حضور تیم های سقوط کننده از گروه 2 ( ایران و لبنان ) ، تیم های حاضر در گروه 3 ( ترکمنستان، هنگ کنگ ، سوریه و کامبوج) و تیم های صعود کننده از گروه 4 ( جزایر پاسیفیک و سنگاپور ) برگزار می شود، آماده می کند.
دو تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در گروه دوم آسیا و اقیانوسیه را به دست می آورند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 آذر 1394 - 12:37

کد:355-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.