.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
انجمن خیریه کرمان؛
زهرا نعمتی سفیر جهانی حمایت از بیماران سرطانی شد

مراسم امضای تفاهم نامه میان زهرا نعمتی و انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطانی یاس کرمان، در استانداری کرمان انجام شد و از این پس وی به عنوان سفیر این انجمن در مسابقات جهانی حضور می یابد.

نعمتی در گفت گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان پیرامون این خبر گفت: از قبل فعالیت هایی در خصوص حمایت از بیماران مبتلا به سرطان داشتم و معتقدم هر قدمی که برای مردم کشورم بردارم، باعث افتخار است و دعای خیر مردم و انرژی مثبتشان همیشه به من کمک کرده است.

بانوی طلایی رقابت های پارالمپیک لندن، خاطر نشان کرد: عنوان سفیر جهانی به این معنا است که باید این پیام به همه مردم دنیا منتقل شود که هر کس می تواند به سهم خود از بیماران مبتلا به سرطان حمایت کند و در اولین گام فکر می کنم راهکارهای پیشگیری از ابتلا به سرطان می تواند راه گشا باشد و در گام دوم حمایت از افرادی که مبتلا شده اند و ایجاد امید به زندگی در آنها اقدام مهمی است.

دارنده سهمیه بازی های المپیک و پارالمپیک 2016 ریو، افزود: در بسیاری از سرطانها افراد عضوی از دست داده و به دنبال آن معلول می شوند، بنابراین می‌توان این پیام را نیز به آنها منتقل کرد که با شرایط جدیدشان نیز می توانند شاد و امیدوار زندگی کنند و ورزش برای این افراد بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

نعمتی که به تازگی از تمرینات آماده سازی مسابقات المپیک به کرمان بازگشته است، از اول بهمن برای دور جدید اردوهای آمادگی عازم قشم خواهد شد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 30 دي 1394 - 10:50

کد:453-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.