.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
احد برنجی:
بعد از عیادت مسئولان باشگاه خیلی‌ها با من تماس گرفتند

احد برنجی که به پدر دوومیدانی ایران شهرت دارد در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط خود بیان داشت: از مسئولان محترم کمال تشکر را دارم که عیادتشان از من باعث شد رسانه‌های دیگر هم سراغم بیایند و همه در جریان شرایط زندگی‌ام قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: تمام دوستان و قهرمانان ملی که از شاگردان من هم بودند وقتی شرایطم را فهمیده بودند تماس گرفتند و به دیدنم آمدند، حتی سنجری پیشکسوت تنیس روی میز که در کانادا زندگی می‌کند هم با من تماس گرفت و جویای احوالم شد.

برنجی با اشاره به حضورش در سالن مسابقات قهرمانی کشور گفت: کیهانی رئیس فدراسیون بسیار خوب و پیگیر تمام پیشکسوتان است. او حتی به منزلم آمد و از من عیادت کرد. دیروز هم ماشینی دنبالم فرستاد و من را به مجموعه آفتاب انقلاب برد و مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور داخل سالن مردان را از نزدیک تماشا کردم.

وی افزود: خدا را شکر که وضعیتم بهتر شده و صندوق هم پیگیر کارهایم است. قرار است من را به فیزیوتراپی ببرند تا وضعیت بدنی ام هم بهتر و برای تعمیر خانه‌ام هم اقدام شود.

برنجی خاطرنشان کرد: کاش به همه پیشکسوتان اینطور توجه شود چون معلوم نیست چند وقت مهمان هستیم. متأسفانه دیروز همایون بهزادی را از دست دادیم. همایون از دوستان خوب من بود و دوران خوشی باهم داشتیم ولی چه فایده الان دیگر نیست.

تاريخ  ارسال:شنبه 3 بهمن 1394 - 13:37

کد:460-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.