.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
بزرگداشت پیشکسوتان:
وداع یاران با محمد وهاب زاده

عصر روز سوم شهریور 1396 با حضور مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون و امیراحتشام زاده پدر تنیس روی میز ایران و همچنین حضور دیگر بزرگان تنیس روی میز کشور مراسم بزرگداشت زنده یاد محمد وهاب زاده قهرمان ارزنده و سابق تنیس روی میز کشور در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره یک فدراسیون تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
مراسم امروز با سخنرانی منوچهر زندی قهرمان اسبق و پیشکسوت تنیس روی میز کشورمان شروع و در ادامه محسن اسلامی ، فرخ سنجری، امیر میرصادقی ،ناصر نجفی، اصغر مناجاتی، علی جعفری ، محمد حمزه پور ، مسعود ذنوزی و بهمن رشیدی که همگی از پیشکسوتان و قهرمانان اسبق تنیس روی میز کشورمان می باشند از خاطرات خود با مرحوم محمد وهاب زاده گفتند . به گفته همبازیان مرحوم وهاب زاده ، او چهره ای دوست داشتنی و با اخلاق در تنیس روی میز ایران بود .
به گفته دوستانش آن مرحوم خوش رو ، آرام و بازیکن تکنیکی بود که بدلیل اجرای تکنیک های روز تنیس روی میز خیلی زود در میان بزرگان جا باز کرد .
مرحوم وهاب زاده اولین بازیکن ایران بود که لژیونر شد و سال ۱۳۵۱ وارد لیگ آلمان شد و بارها برای تیم ملی در رقابت های جهانی و آسیایی به میدان رفت .
دیگر عزیزان حاضر در این مراسم عبارتند از :
محمد رضا میرالماسی ،حمید برادران ،داریوش ضرغامپور ،حسین مقدم ،پیمان حسنی ،مهدی قره گوزلو ،داود ولظم،دکتر عبدالهی، ضیاء حسینی
در پایان این مراسم مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون، از شرکت یکایک حضار در این مراسم قدردانی نمود و احترام به پیشکسوتان و قهرمانان اسبق ملی را یکی از افتخارات این فدراسیون برشمرد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 6 شهريور 1396 - 12:50

کد:48048-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.