.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
مجید احتشام زاده؛
پینگ پنگ باید به جایگاه اصلی خود بازگردد/ پیشکسوتان به اسپانیا اعزام می شوند

مجید احتشام زاده قهرمان اسبق تیم ملی و رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون تنیس روی میز در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره آینده پینگ پنگ کشور و شانس کسب سهمیه با توجه به روی کار آمدن ترکیب جدید مسئولان فدراسیون اظهار کرد: تیم جدید فدراسین تنیس بسیار کارکشته و خوب است. مهرداد علیقاردشی ریاست فدراسیون قهرمان اسبق پینگ پنگ کشور بوده است و کاملا به این رشته اشراف دارد. نایب رییس و دبیر فدراسیون هم از قهرمانان اسبق تیم ملی بوده اند. این ترکیب آمده است که به پینگ پنگ کشور کمک کند.

وی در ادامه افزود: در دوران قبلی هم توانسته ایم که سهمیه المپیک را به دست بیاوریم اما مساله مهم این است که پینگ پنگ ایران بتواند به جایگاه اصلی خود بازگردد. ملی پوشان پینگ پنگ در گذشته قهرمان سوم آسیا بوده اند و باید سعی شود که دوباره به این سطح از موفقیت در قاره آسیا دست پیدا کنیم. با تیم جدید فدراسیون تنیس روی میز و با حسب زمان 3 یا 4 ساله این اتفاق خواهد افتاد.

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون تنیس روی میز با اعلام این خبر که 29 و 30 بهمن دوره سوم مسابقات تیس روی میز پیشکسوتان آغاز می شود، در این باره توضیح داد: سعی شده است که هر دوره از مسابقات به نام یک پیشکسوت تنیس روی میز نام گذاری شود، چه کسانی که فوت شده اند و چه کسانی که در قید حیات هستند اما بیشتر سعی می کنیم نام گذاری مسابقات به نام پیشکسوتانی باشد که زنده هستند، زیرا تا زمانی که این عزیزان را در میان خود داریم باید از آنها تقدیر شود. دور سوم مسابقات به نام مرحوم رضا لواسانی قهرمان اسبق تیم ملی و رییس سابق فدراسیون تنیس روی مزی نام گذاری شده است. در اختتامیه سعی می کنیم از معاونان وزیر و مسئولان فدراسیون دعوت به عمل بیاوریم.

احتشام زاده با بیان اینکه" 3 یا 4 سالی است که رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون تنیس روی میز هستم "بیان داشت: در این مدت سعی کرد ه ام این کمیته را فعال کنم، در گذشته سالی یک مسابقه قهرمان کشوری برای پیشکسوتان برگزار می شد. طی مدتی که رییس کمیته پیشکسوتان هستم، سعی کرده ام مسابقات به صورت باز و رده بندی سنی 40،50، 60، 65 و 70 برگزار شود که هر کدام از پیشکسوتان در رده های سنی خود بازی کنند. در سال 3 مسابقه هر 4 ماه یک بار برگزار می شود که پیشکسوتان روحیه خوبی بگیرند، سعی کنند طی سال تمرین کنند و خود را آماده نگه دارند.

رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون تنیس روی میز همچنین گفت: مسابقات باشگاهی پیشکسوتان تیرماه سال 95 به صورت رده بندی و قانون مند برگزار می شود. هر کدام از مسابقات حامی مالی و جوایز دارند. این باعث می شود که پیشکسوتان زنده و با روحیه باشند.

قهرمان اسبق تنیس روی میز کشور در پایان خبر داد: خرداد ماه 95 هم مسابقات قهرمانی جهان تنیس روی میز پیشکسوتان در کشور اسپانیا برگزار می شود. 40 تن از پیشکسوتان با هزینه شخصی خود به این مسابقات اعزام می شوند. هزینه افرادی که مقام های اول تا سوم را به دست بیاورند از طرف فدراسیون پرداخت می شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 بهمن 1394 - 10:37

کد:486-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.