.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
ورزش معلولین؛
زهرا نعمتی: صدرنشینی یک زن ایرانی در رده بندی جهانی افتخار است

ه گزارش روز سه شنبه ایرنا از کمیته ملی پارالمپیک، زهرا نعمتی افزود: این اتفاق برای من خیلی خوشایند و خوشحال کننده است، چرا که این افتخارات متعلق به ورزش زنان ایران است. تک تک بانوان ایران نماد قدرت هستند و چه بسا وقتی یک زن ایرانی صدرنشین جدول رده بندی جهانی می شود برای من هم باعث افتخار خواهد بود.
وی ادامه داد: بانوان مسلمانی که در اقصی نقاط جهان تلاش می کنند نشانگر این امر است که هیچ مانعی بر سر راه آنها وجود ندارد و با وجود سختی ها و مشکلات می توان اتفاقات خیلی خوبی را رقم زد. مهم این است که به خودمان امیدوار باشیم. بانوان ایرانی باید اعتماد به نفس کافی داشته باشند و بدانند همیشه بهترین بوده و هستند و می توانند از توانمندی خود استفاده کنند.
بانوی پرافتخار ورزش ایران به انعکاس موفقیت هایش در کشورهای دیگر اشاره کرد و گفت: برای من خیلی خوشایند است که بانوان کشورهای دیگر در میدان مسابقه مرا تشویق می کنند و از من به عنوان الگوی خودشان یاد می کنند. وقتی عکس العمل و احساسات زن هایی که در شرایط دیگری زندگی و تلاش می کنند را می بینم امیدوار می شوم و افتخار می کنم، چراکه زنان ایرانی می توانند برای جوامع بین المللی الگو باشند.
وی هدف اصلی خود را حضور در بازی های آسیایی و پاراآسیایی دانست و افزود: امیدوارم که اتفاقات و برنامه ها به گونه ای باشد که در هر دو رویداد شرکت کنم. این امر خیلی سخت و مستلزم برنامه ریزی از طرف کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان است.
زهرا نعمتی گفت: از وقتی از رقابت های قهرمانی جهان در چین برگشته ام ریکاوری می کنم، چون مسابقات سنگینی بود، اما آسیب دیدگی ام رو به بهبود است و امیدوارم بتوانم روند تمرینات خود را به همین شکل ادامه دهم.
چندی پیش تارنمای کمیته بین المللی پارالمپیک در گزارشی با عنوان 'نعمتی ثابت کرد هنوز بهترین پاراکماندار است' از وی تمجید کرد.
دراین گزارش آمده بود: نعمتی در ریکرو انفرادی زنان در رقابت های جهانی که در میانه های ماه سپتامبر در پکن برگزار شد موفق به کسب مدال طلا شد. قهرمان پارالمپیک ریو و جهان، ثابت کرد که همچنان بهترین پاراکماندار جهان است.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 11 مهر 1396 - 15:49

کد:59051-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.