.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
تنیس در آسیا؛
کاهش نفوذ ایران در تنیس آسیا

به گزارش ایرنا، بر اساس احکامی که از سوی «آنیل کانا» رئیس فدراسیون تنیس آسیا صادر شده است: کامیار کیمیایی به عنوان عضو کمیته تنیس با ویلچر و تنیس ساحلی، فرشاد صفتی به عنوان عضو کمیته جوانان و رنکینگ فدراسیون تنیس آسیا و امیر همایون صدری به عضویت کمیته داوران و مقررات این فدراسیون انتخاب شده اند.
این در حالی است که نمایندگان ایران در اجلاس فدراسیون تنیس آسیا که سال 92 در تهران برگزار شد، چهار کرسی را اخذ کرده بودند.
علیرضا خروشی در انتخابات سال 92 علاوه بر عضویت در هیات رئیسه، رئیس کمیته تنیس ساحلی، شاهرخ کشاورز رئیس کمیته رسانه ها و ارتباطات، مجید شایسته به عنوان عضو کمیته اساسنامه و فیروز افخمی به عنوان عضو کمیته پیشکسوتان برگزیده شده بودند تا ایران بعد از سال ها بتواند نقش پر رنگ تری در فدراسیون تنیس آسیا ایفا کند.
اما فدراسیون تنیس نتوانست رایزنی های لازم را برای حفظ و ارتقای جایگاه نمایندگان ایران در فدراسیون تنیس آسیا انجام دهد و به سادگی پست های کلیدی خود را از دست داد.
البته مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس در اجلاس سالیانه فدراسیون تنیس آسیا که آذرماه سال 94 در کلمبو سریلانکا برگزار شد به عضویت هیات رئیسه این فدراسیون در آمد تا علیرضا خروشی بعد از هشت سال از هیات رئیسه آسیا خارج شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 16 فروردين 1395 - 09:31

کد:618-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.