.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
پیشکسوت کشتی؛
مشتاقی: با این کادر در بازیهای آسیایی و المپیک موفق می‌شویم

بهرام مشتاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، درباره پیکارهای گروه"الف" قهرمانی کشور، اظهار کرد: رقابت‌ها در سطح خوبی برگزار شد و جوان‌های خوبی دیدیم و استان‌ها از کشتی‌گیرهای قدیمی‌ کمتر استفاده کرده‌اند که این نـشان می‌دهد در شهرستان‌ها خوب کار می‌شود.
وی درباره وزن‌کشی در صبح روز رقابت‌ها بیان کرد: باید این مسئله جا بیفتد، برخی از کارشناس‌ها معتقدند که این کار خوب نیست و بعضی‌ها می‌گویند خوب است و به نظر من کار سخت است و شاید در دراز مدت خوب شود.
مشتاقی اضافه کرد: در حال حاضر کشتی‌گیرها که صبح وزن‌کشی می‌کنند و چند ساعت بعد بخواهند کشتی بگیرند، یک مقدار مشکل دارند اما در مدت طولانی که جا بیفتد شاید اثرات خوبی داشته باشد.
عضو شورای فنی کشتی فرنگی در پاسخ به پرسشی درباره عملکرد سرمربی تیم ملی گفت: بعد از اینکه اشکانی وارد تیم ملی شد در نخستین رقابت مهم به جهانی مجارستان رفتند که تیم سه ماه دستش بود و آنجا موفق نبود، چون تیم غیرالمپیکی بود اما بعد از آنکه به وی تلنگری خورد به خودش آمد و تیم را جمع و جور کرد و خوشبختانه تیم‌های ما در قهرمانی آسیا، رقابت‌های جهانی، ایندورگیمز و... بسیار خوب عمل کردند.
وی اضافه کرد: فکر می‌کنم این کادرفنی باز جا دارد که به آن بها داده شود و به نظرم در بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.
مشتاقی در پاسخ به پرسشی که می‌توانیم به دوران طلایی المپیک لندن برگردیم؟ اظهار کرد: آن کشتی‌گیرها که از کره ماه نیامده بودند. الان هم ملی‌پوشان خوبی داریم که با همان انگیزه کار می‌کنند و باید به آنان فرصت و بها داده شود و در رقابت‌های بین‌المللی زیاد شرکت کنند تا خوب محک بخورند تا بهترین فرد انتخاب شود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 آبان 1396 - 10:39

کد:70053-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.