.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
فدراسیون نجات غریق و غواصی؛
ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی شد

به گزارش ایرنا؛ ایلخان نوری در مجمع انتخاباتی فدراسیون نجات غریق و غواصی، با کسب ٤٣رای از مجموع٤٣آرا اخذ شده هدایت این فدراسیون را برعهده گرفت. پیش از این مصطفی میرسلیم به مدت 28سال رئیس این فدراسیون بود.
وی پس از پایان این مجمع در گفت و گو با خبرنگاران در آکادمی ملی المپیک اظهارداشت: از اعتماد اعضای فدراسیون که با رای خود من را انتخاب کردند قدردانی می کنم. همچنین پیشرفت های چشمگیر سه دهه اخیر رئیس سابق فدراسیون در سطح داخلی و کسب کرسی های بین المللی قابل کتمان نیست.
رئیس جدید فدراسیون نجات غریق با قدردانی از میرسلیم گفت: امیدواریم این اعتماد امروز اعضا را حفظ کنم و با کمک و همدلی جامعه بزرگ نجات غریق دستاوردهای این حوزه را تداوم بخشیم.
ایلخان سازماندهی منجیان نجات غریق را از برنامه های خود در این حوزه اعلام کرد و افزود: توسعه کارگروه مشارکت به منظور پویا تر شدن هیات های استانی از دیگر برنامه ای این فدراسیون است.
رئیس جدید فدراسیون نجات غریق و غواصی ادامه داد: آشنایی یک درصدی مردم با فنون نجات غریق نیز از دیگر برنامه های ماست که در این مسیر افزایش کمی و کیفی هر دو مدنظر خواهند بود.
ایلخان نوری گفت از دیگر اهداف برای توسعه این رشته گسترش و زش همگانی است.
تاکنون مجمع انتخاباتی هشت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان، ورزش سه گانه ، کوهنوردی و صعودهای زمستانی، ورزش های دانش آمورزی، کبدی ، کشتی، تکواندو و نجات غریق و غواصی طی امسال برگزار شده است.
همچنین مجمع انتخاباتی پنج فدراسیون بوکس، هاکی، والیبال، شنا شیرجه و واترپلو و چوگان نیز پنجم، ششم، هفتم، نهم و دهم دی ماه سال جاری برگزار شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 دي 1396 - 13:22

کد:77076-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.