.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
فدراسیون فوتبال؛
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد با اسپانسر لباس تیم ملی فوتبال

به گزارش ایرنا، فدراسیون فوتبال ایران در این اطلاعیه افزوده است: فدراسیون در ابتدای امر اقدام به عقد تفاهمنامه چهار ساله اسپانسری با آدیداس نمود که متاسفانه دستورالعمل نحوه صدور گواهی فعالیت نمایندگان و شعب عرضه کنندگان پوشاک خارجی در ایران به شماره 60/129276 مورخ هفدهم شهریور 1395 وزارت صنعت، معدن و تجارت مانع از اجرایی شدن این قرارداد اسپانسری شده است. لذا تنها راه چاره جهت استفاده از لباس های با کیفیت و با تکنولوژی کلیماکول آدیداس در جام جهانی همانطور که به هواداران شریف تیم ملی ایران از مدتها قبل وعده داده شده بود انعقاد قرارداد تجاری خرید البسه با تخفیف 70درصد بوده است که بسیاری از کشورهای دنیا مانند الجزایر، مصر، بوسنی، ولز و .... نیز چنین قرارداد تجاری مشابه ای را با آدیداس دارند.
اطلاعیه می افزاید: این قرارداد تجاری یک ساله است و از نکات حائز اهمیت این قرارداد می توان به دریافت 15 درصد بعنوان «رویالتی» (درصد حق فروش پیراهن تیم ملی در سراسر جهان ) اشاره کرد که در تفاهمنامه اسپانسری چهار ساله نبوده است، از این ناحیه هر لباسی که آدیداس به فروش می رساند 15% بابت آن به فدراسیون فوتبال ایران پرداخت می نماید که انتظار فدراسیون از این بند قرارداد پنج میلیون و یکصد هزار یورو درآمــد پیش بینی میگردد .
در پایان اطلاعیه آمده است: فدراسیون فوتبال با توجه به محدودیت ها و انتظارات تماشاگران فهیم ایرانی، بهترین انتخاب را نموده است تا با یکی از بهترین برندهای البسه ورزشی در جام جهانی حاضر شود. فدراسیون فوتبال این انتخاب را نه تنها بی شرمانه نمی داند، بلکه آن را تلاش در راستای حرکتی میهن پرستانه تلقی می نماید.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 5 دي 1396 - 10:23

کد:77080-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.