.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
کشتی؛
تغییر دوباره قوانین کشتی فرنگی

به گزارش ایرنا، قوانین جدید در چند روز آینده و پس از برگزاری جلسه داوران المپیکی در اسلواکی اعلام می شود.
**
لیگ کشتی کشور هند با حضور کشتی گیران مطرح خارجی از ماه جدید میلادی (ژانویه) آغاز خواهد شد. گفته می شود هزینه های زیادی برای جذب کشتی گیران مطرح جهان در این رقابت ها شده است.
در گزارشی که یک سایت روس از این رقابت ها داده است، سوشیل کومار کشتی گیر کهنه کار هندی در وزن 74 کیلوگرم که مدال های نقره و برنز المپیک و طلای جهان را در کارنامه دارد با 86 هزار دلار دریافتی به عنوان گرانترین کشتی گیر لیگ هند معرفی شده است.
همچنین گنو پتریاشویلی دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان جهان در سنگین وزن کشتی آزاد از گرجستان نیز با 78 هزار دلار دریافتی در جایگاه دوم گرانترین کشتی گیران لیگ کشتی هند قرار گرفته است.
هلن مرولیس کشتی گیر زن سبک وزن آمریکایی نیز قراردادی با ارزش 69 هزار دلار با باشگاه هاریانا هامرز کشور هند منعقد کرده است.
الیاس بک بولاتوف از روسیه با 53 هزار دلار، سوسلان رامونوف از روسیه با 59 هزار دلار، ختاگ تسابولوف از روسیه با 38 هزار دلار، آندری یاتسنکو از اوکراین با 28 هزار دلار، حاجی علی اف از آذربایجان با 36 هزار دلار، بکزاد عبدالرحمن اف از ازبکستان با 28 هزار دلار، گئورگی کتویف از ارمنستان با 22 هزار دلار، اصلان بک آلبروف از آذربایجان با 28 هزار دلار و لوان بریانیدزه از ارمنستان با 34 هزار دلار از دیگر کشتی گیران حاضر در لیگ هند هستند.
**
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی عمومی بزرگسالان کشور روزهای 10 تا 15 دی در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.
**
شریف شریف اف دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2012 لندن از جمهوری آذربایجان گفت: حسن یزدانی در حال حاضر رهبر وزن 86 کیلوگرم دنیا است و مبارزه با او بسیار سخت است، وی در مسابقات قهرمانی جهان ثابت کرد که بهترین است. یزدانی در مبارزه خود مدام رو به جلو حرکت می کند و یک دیدار هجومی را به نمایش می گذارد.
قهرمان سال 2011 جهان خاطرنشان کرد: قصد دارم با توجه به شرایط وزنی ام از این پس در وزن 92 کیلوگرم کشتی بگیرم در حال حاضر این وزن خالی است و امیدوارم بتوانم نتایج خوبی را در مسابقات پیش رو از جمله رقابت های قهرمانی اروپا در داغستان برای تیم آذربایجان بدست آورم.

تاريخ  ارسال:شنبه 9 دي 1396 - 13:55

کد:77082-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.