.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
پیشکسوت بوکس؛
نهرودی: باید روی تیم بوکس سرمایه‌گذاری کرد نه چند وزن

حسین نهرودی در گفت و گو با ایسنا، درباره صحبت‌های چند وقت اخیر مبنی بر برکناری‌اش از سمت مدیریت تیم‌های ملی بوکس، توضیح داد: به هر حال این یک امر عادی است که با آمدن ریاست جدید و محترم فدراسیون بوکس، تغییراتی در فدراسیون و گروه اجرایی صورت گیرد. البته در این باره هنوز صحبتی با من نشده است که می‌روم یا نه. اما باید حکم جدید من برای مدیریت تیم‌های ملی زده می‌شد که اینطور نشده و شاید رئیس جدید فعلا درگیر کارهای دیگری است!

او در پاسخ به این سوال، در صورت انتخاب دوباره برای سمت مدیر تیم‌های ملی بوکس از سوی حسین ثوری، به فدراسیون برمی‌گردید؟ اظهار کرد: تغییراتی که در فدراسیون بوکس صورت گرفته است در راس کار بوده است و طبیعی است که پس از این تغییرات باید افراد خودشان کنار روند تا نفرات جدید برای پست‌ها انتخاب شوند. البته اینکه بگویم برمیگردم یا نه خود داستانی جدا دارد، باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود. اما طبیعی است که همه ما خواستار این هستیم، هر اتفاقی در بوکس می‌افتد باید برای پیشرفت این رشته کمک کند که امیدوارم اینطور باشد.

پیشکسوت بوکس ایران، درباره انتخاب حسین ثوری به عنوان رئیس جدید فدراسیون بوکس نیز گفت: ثوری طبق پیشینه‌ای که در بوکس و ورزش سیستان و بلوچستان بر جای گذاشته است از نظر من فردی موفق بوده است. با مدیریت ثوری بوکس این استان حتی به مقام قهرمان کشوری هم رسید که نشان از توانایی‌های او است. البته باید این را بگویم که فدراسیون بوکس یک هیات نیست، کلاس و سطح بالاتری دارد که باید این مسئله مهم مدنظر او باشد. امیدوارم رئیس جدید در این جایگاه موفق باشد چرا که موفقیت بوکس آرزوی من است.

سرمربی اسبق تیم ملی بوکس ایران درباره هدایت تیم ملی توسط اکبر احدی نیز تصریح کرد: احدی از مربیان سه ستاره و خوب ایران است که ارزش زیادی برای او قائلم. در حال حاضر با تیم ملی مشغول است و کاری از دست من برنمی‌آید اما برای او آرزوی موفقیت دارم.

نهرودی در پاسخ به این سوال که کادرفنی قصد دارد تنها بوکسورهای سنگین‌وزن را به اردوی بلغارستان اعزام کند، با این سیاست موافق هستید؟ توضیح داد: این یک سیاستی است که کره‌شمالی در پیش گرفته است و بر روی چند بوکسور خود سرمایه گذاری می‌کند که نتایج خوبی هم گرفته است. با همه این‌ها من به شخصه معتقدم که باید یک تیم کامل به این اردو اعزام شود تا یک تیم ملی بوکس را آماده کنیم. فکر می‌کنم تا بازی‌های آسیایی زمان داریم و بر روی همه بوکسورها می‌توان تمرکز کرد.

او در پایان افزود: از نظر من باید روی همه اوزان و تیم ملی سرمایه گذاری کنیم نه تنها چند وزن. در سال‌های قبل بوکسورهای سبک وزن خوبی هم داشته‌ایم که قهرمان بوده‌اند. امیدوارم در این زمان باقی مانده شرایط به گونه‌ای پیش رود که شاهد موفقیت تیم ملی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا باشیم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 دي 1396 - 10:13

کد:77097-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.