.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
باشگاه بانک سرمایه؛
مصطفی کارخانه : دلیل انحلال باشگاه بانک سرمایه را نمی‌دانم

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت انحلال تیم والیبال بانک سرمایه که قهرمانی سه فصل لیگ برتر و دو قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را در کارنامه دارد، اظهار کرد: این تصمیمی بود که مدیران بانک سرمایه گرفتند و نتیجه‌ جلسه‌ای که داشتند این بود که تیم داری نکنند. اطلاع ندارم دلایلی که مدیران این باشگاه داشتند اداری بود یا ورزشی اما از این که به برخی قول‌هایشان عمل نکردند ناراحتم. در کل از زحمات مسئولان باشگاه در طول این دو سال تشکر می‌کنم چرا که همه امکانات را در اختیارمان قرار دادند.

کارخانه درباره تکلیف نماینده ایران در والیبال باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: تا آن جایی که من اطلاع دارم هنوز مدیران بانک سرمایه نامه رسمی را به سازمان لیگ مبنی بر انحلال نفرستاده اند ولی فکر نکنم دیگر باشگاه بانک سرمایه حاضر به تیم داری باشد. جدا از این بحث‌ها من با شهرداریها صحبت کردم و توانسته بودم ‌اسپانسرهایی را نیز پیدا کنم ولی گویا سیاست فدراسیون والیبال چیز دیگری است و به نظرم تصمیم دارند تیم دوم لیگ را به جام باشگاه‌های آسیا اعزام کنند.

مصطفی کارخانه در پایان با اشاره به اتمام قرارداد بازیکنان و کادر فنی، گفت‌: اگر بانک سرمایه دوباره تیمداری کند و از من بخواهد که هدایتش را بپذیرم باز هم قبول می‌کنم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 فروردين 1397 - 09:44

کد:82140-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.